Який телевізор кращий? Яким буде найкращий телевізор в 2013 році? Який найкращий серед LCD та плазмових телевізорів? Який розмір екрану є оптимальним для моєї вітальні, який для спальні та кухні? У чому різниця між технологіями LCD та LED?

Кращий телевізор 2013

Це саме ті питання, з якими стикаємося ми всі з року в рік.

Покупка нового телевізора може бути стресовою ситуацією навіть для технічно підкованих, адже існує так багато брендів, так багато можливостей, стільки варіантів розмірів екрану, кольорів, технологій, характеристик, роз’ємів і особливостей для вибору.

Технологія рухається в швидкому темпі, і постійно спокушає нас все новими і новими досягненнями, що йдуть в ногу з часом.
Так що тут ви знайдете всі поради, які вам знадобляться, щоб купити найкращий телевізор для вас і вашого життєвого простору, в тому числі і найбільш відповідний за розміром LCD або плазмовий телевізор.

Тому що немає такого поняття як «найкращий телевізор». Є просто найбільш підходящий для вас.

Скористайтеся покажчиками у статті щоб швидко знайти посилання з правого боку, які допоможуть моментально знайти цікаву для вас інформацію, або пройдіть по них у будь-який зручний для вас момент.

Кращі 32-дюймові телевізори


Кращий телевізор 32 дюйми
Ідеальний розмір телевізора для спальні або комплекту для невеликих кімнат

Більшість віталень не можуть фізично вмістити телевізор розміром набагато більше, ніж 32 дюйма, що робить цей розмір на сьогоднішній день оптимальним для багатьох людей.

Але в межах цього розміру є досить широкий діапазон вибору. Основний HD -Ready комплект можна знайти менш ніж за $350, вам доведеться докласти зусилля, але ви легко витратите більше $900 на кращий телевізор цього сегмента.

Тільки одне можна сказати точно про це розмірі – ваш новий телевізор буде LCD. Якщо вам пощастить, то, можливо, з LED підсвічуванням, але це не буде плазма; LG раніше виготовляли плазми в такому розмірі, але в даний час жодної у продажу не залишилося.

Читайте також: 10 найкращих у світі 32-дюймових телевізорів на сьогоднішній день

13 кращих 40- та 42-дюймових телевізорівОптимальність сприйняття у плазмових телевізорів здатна завдати удару по вашій кишені.

Колись відомий у свідомості споживача просто як “плазмовий екран”, 42- дюймовий розмір почав завойовувати ринок в кінці 1990-х і він як і раніше залишається найбільш інноваційним і оптимальним.

Зараз, нараховуючи багато варіацій і змагаючись з плазмою нарівні (і будучи швидко чисельно переможеними), LCD телевізори та їх більш сучасний варіант – телевізор LED, з розміром в 40 і 42 дюйми і раніше залишаються оптимальними для тих, хто не надто зацікавлений у руйнуванні дизайну інтер’єру своєї вітальні.

Крім того, будучи найбільш швидко зростаючим сектором ринку, цей розмір також пропонується за більш вигідною вартості, ніж інші телевізори. Серйозні шанувальники домашнього кінотеатру перейшли на 50 – дюймові і великі екрани, сприяючи зниженню цін у цій категорії.

Читайте також: 13 найкращих 42-дюймових телевізорів у світі на сьогоднішній день

10 кращих 46 і 47-дюймових телевізорів

Кращий телевізор 46 дюймів

Пропонуючи найкраще відтворення, цей розмір становить серйозну конкуренцію

В цілому, більшість телевізорів у цьому розмірі в даний може займати цілу стіну, і це не обов’язково погано. Сучасні LED телевізори яскравіше, ніж плазма, вони тонше і мають набагато більше варіацій. Отже, ось наш вибір кращих 46-дюймових (а також 47-дюймових) телевізорів.

Читайте також: 10 найкращих 46 і 47- дюймових телевізорів у світі на сьогоднішній день

10 кращих 50-дюймових телевізорів

Кращий телевізор 50 дюймів

Вони призначені для любителів домашнього кінотеатру, тоді як плазмові екрани починають вступати у свої права. Ви можете знайти деякі реальні угоди в цій ціновій категорії, але якщо ви хочете краще, вам доведеться платити скажені гроші.

Читайте також: 10 кращих 50- дюймових телевізорів у світі на сьогоднішній день

10 кращих 60- дюймових і більше телевізорів

Кращий телевізор 60 дюймів

Якщо ви прагнете до екстравагантності або бажаєте постачити вашу велику вітальню таким же великим телевізором, 60 дюймів і більше, безумовно, те, що вам потрібно.

Читайте також: 10 кращих 60-дюймових телевізорів у світі на сьогоднішній день

Терміни, що використовуються в описах характеристик HD-телевізорів

Роз'яснення термінології

Нам не обов’язково бути майстрами в усьому, і знати все про всіх технологіях. І зовсім не обов’язково розбиратися у всіх термінах, з якими стикаються продавці сучасних телевізорів і працівники сервісних центрів. Але якщо ви хочете придбати новий телевізор у вітальні або спальні, краще мати хоча б загальне уявлення про можливості та технічні досягнення, які зараз домінують на ринку. Далі представлені описи основних термінів, що використовуються в даний час при створенні HD телевізорів.

Читайте також: роз’яснення термінології

Запитання та відповіді перед покупкою телевізора

FAQ перед покупкою телевізора

HD ready або Full HD? Який розмір телевізора купити? Скільки HDMI роз’ємів мені треба? Чи можу я встановити телевізор на стіну? Що ще вміють нові телевізори? Хочете дізнатися відповіді на ці питання?

Читайте також: часті питання перед покупкою

6 кращих смарт-телевізорів у 2013 році

Кращий розумний телевізор 2013 року

Ваш телевізор має підключення до інтернету? Чи має браузер, чи може показувати відео прямо з YouTube? Може читати файли з розшареної папки на мережному сховищі або домашньому комп’ютері? Так, ви праві, мова про смарт- телевізори.

Читайте також: 6 кращих смарт-телевізорів у 2013 році

Теги:

0 коментарів

Додайте коментар

При використанні матеріалів з HTPC-блогу
обов’язкова наявність зворотнього прямого (незакритого для індексації) посилання