Яка телевізійна технологія є найкращою? Який LCD телевізор краще? Що найкраще: LCD чи плазма? Який розмір екрану є оптимальним для вітальні? У чому різниця між LCD та LED телевізорами? Який кращий телевызор 2012 року?

Це питання, які тисячі з нас задають собі кожен рік. Покупка телевізора може виявитися стресовою ситуацією навіть для найбільш технічно підкованих.

Існує так багато брендів, так багато відмінних ознак, розмірів екрану, кольорів, технологій, особливостей для вибору.

Так що ж з цього найбільше підходить для вас, вашої родини та вашого життєвого простору?

Прогрес рухається стрімкими темпами, і ми постійно маємо можливість спостерігати за розвитком нових технологій, які спричиняють появу нових незрозумілих термінів. Таким чином, тут ви знайдете всі поради для покупки телевізора найвищого класу для вас та вашого життєвого укладу, а також кращого LCD телевізора і оптимального за розміром плазмового телевізора.

Тому що не існує «найкращого телевізора». Є тільки найкращий саме для вас.

10 найкращих 32-дюймових телевізорів

Ідеальний розмір телевізорів для спальні або комплектацій для невеликих кімнат.

Більшість віталень не можуть фізично вмістити телевізор набагато більшого розміру, ніж 32 дюйма, що робить на сьогоднішній день цей розмір оптимальним для більшості покупців телевізорів.

Але в цій категорії розмірів існує достаток вибору. Базову телевізійну систему з високим дозволом можна знайти менш ніж за $ 400, хоча так само легко витратити більше $ 3000 на найкращі з них.

Про цей розмір визначено сказати можна тільки одне – ваш новий телевізор буде LCD. Якщо вам пощастить, він буде зі світлодіодним підсвічуванням, але це не буде плазма. Компанія LG виробляла плазми такого розміру, але на сьогоднішній день їх немає в продажу.

Читайте також 10 кращих на сьогоднішній день 32-дюймових телевізорів.

10 найкращих 37-дюймових телевізорів

Перший крок до телевізора з дійсно великим екраном.

Прийняття рішення оновити старий громіздкий 28-дюймовий CRT телевізор здається занадто простим, але ідея купити 42-дюймову плазму може налякати покупця, особливо власника невеликої кімнати.

І таким чином 37-дюймовий розмір став одним із найбільш популярних, набагато більш вражаючий, ніж 32-дюймовий, але не досить великий, щоб повністю домінувати у вітальні. Це також часто максимальний розмір для тих з нас, хто змушений, виходячи з форми нашої вітальні, розміщувати телевізор в куті кімнати.

Ця категорія розмірів так само конкурентоспроможна, як і будь-яка з великих брендів при розгляді обох моделей телевізорів, LCD та плазми. На зло своїм прямим попередникам, отримуючи найкращі відгуки та будучи найбільш ходовою, Panasonic’s TX-P37X20 – єдина плазма, яка залишилася в цій категорії.

Читайте також 10 кращих на сьогоднішній день 37-дюймових телевізорів.

10 найкращих 42-дюймових телевізорів

Гідне місце для плазмових телевізорів.

Одного разу усвідомлений в колективній свідомості як просто «плазмовий екран», 40-42-дюймовий розмір став плоскоекранною мрією з кінця 90-х та залишається як і раніше передовим та найкращим.

Зараз набагато більше різноманітних плазмових телевізорів та швидко переважаючих їх за кількістю LCD телевізорів, а також їх удосконалені моделі – ультра сучасні LED телевізори, але 40-42-дюймові телевізори мають зону найкращого сприйняття і залишаються оптимальними для власників великих віталень. Будучи найбільш динамічним сектором ринку, цей розмір передбачає також найкращу вартість. Завзяті любителі домашнього кіно переходять на 50-дюймові і більші екрани, залишаючи цю категорію та сприяючи зниженню цін.

Читайте також 10 кращих на сьогоднішній день 42-дюймових телевізорів.

12 найкращих 3D телевізорів

Крокуємо в майбутнє з вашим новим тривимірним телевізором.

Одягніть пару 3D окулярів, влаштуйтеся зручніше перед новим телевізором за $ 1500, умівкніть 3D Blu-ray плеєр, і ви переконаєтеся, що 3D – це не просто ілюзія.

Вона створюється в вашому мозку шляхом обробки двох різних зображень, що надходять через очі і, незважаючи на те, що стереоскопічний ефект досягається досить дешево, великі виробники підтримують дорогий формат, який грунтується на досить незграбних та важких окулярах.

Це називається Full HD 3D і, по правді кажучи, це найкраща форма 3D телевізорів в даний час.

Читайте також 10 кращих на сьогоднішній день 3D телевізорів.

Найкращі телевізори для ігор

Для кожного, хто спеціально шукає телевізор для ігор.

Прийнявши рішення купити найбільший екран для гри в Call of Duty, ви можете зіткнутися з розмитим переднім планом та змазаними полями бою. Ви не знайдете тут чіт-кодів, але ця стаття допоможе купити кращий телевізор для геймерів 2012 року і допоможе вам перескочити одразу кілька рівнів у пошуках ідеального телевізора для вас.

3D телевізор

Все, що ви повинні знати про 3D телевізори.

Вистрибуючі з екрану об’єкти, що формуються за допомогою стереоскопічної технології, дають власнику 3D телевізора незабутні враження. Це досить важко описати словами, все одно, що спробувати намалювати симфонію. Так що ж вам потрібно для того, щоб дивитися 3D телевізор? Які виробники представлені на цьому сегменті ринку? Який кращий 3D телевізор? Продовжуйте стежити за новинами, щоб знайти відповіді на ці та багато інших питань про 3D телебачення.

Читайте також 3D телевізори: відповіді на усі ваші запитання.

Джерело: techradar.com

0 коментарів

Додайте коментар

При використанні матеріалів з HTPC-блогу
обов’язкова наявність зворотнього прямого (незакритого для індексації) посилання